Zombi hapı Flakka nedir?

Zombi hapı Flakka nedir ?

Bu hapı uzun süre Amerika’da yasal olarak satılmış.

Çünkü içindeki maddelerin kullanım oranı, yasal sınırların altındaymış.

Çin’de üretilip ve bir dozu sadece 5 yada 10 dolara satılıyormuş.

Hapı kullananların bir zombi gibi davrandığı ve yamyam özellikleri gösterdiği belirlenmiş.

Aşırı uyarıcı olan bu madde insanları çıldırtacak derecede paranoyaya yol açar. Kullananların hiç tanımadıkları insanların yüzlerini parçalayıp yedikleri vakalar mevcuttur.

Hem sıvı hem de toz halde bulunan bu madde, beyindeki insan olma özelliğini yok edip, hayvani iç güdüleri ortaya çıkarıyor. Kalp atışı aşırı artıyor, duygular çok güçleniyor, kişi kendini bir süper kahraman gibi hissediyor. Bu uyarıcıyı alanların vücut ısısı hızla yükseliyor, bu nedenle insanlar bir şeyin kendilerini yaktığını düşünüp ya soyunuyor ya da derisini yüzmeye çalışıyor. İlaç, kişinin ruh halini düzenleyen hormonları baskı altına alıyor ve kalıcı hasarlara, kalp yetmezliğine hatta tek kullanımda bile ölüme sebep olabiliyor. Bazı vakalarda kişilerin zihinsel faaliyetlerini kalıcı olarak kaybettiği görülmüş.

2012’de ABD Miami’de Rudy Eugene adlı bir adam, bir evsizin yüzünü yerken yakalandı. Polisin uyarılarına rağmen yamyamlığına devam eden katil, vurularak öldürüldü. Kurbanının yüzünün yüzde 80’ini yiyen adamın otopsi raporuna göre ‘zombi hapı’nın etkisi altında olduğu saptandı.

Pensylvania’da bir başka adam manastıra girip rahip bıçaklamış, bir başka kadın ise West Virginia’da çırılçıplak soyunmuş, cildinin altında bir şey olduğunu sandığı için kendini parçalamıştı.

Bu hap ile mücadeleyi sadece kolluk kuvvetlerine bırakmamalıyız bizlerde mücadele etmeliyiz.

Nasılmı mücadele edeceğiz bilinclenmeliyi ve bilinclendirmeliyiz bu hapı kullanmamalıyız ve kullandırmamalıyız gençlerimiz uzak tutmalıyız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir