www.linuxisletimsistemleri.com

ekran görüntüsü2www.linuxisletimsistemleri.com ; Ticari kaygılar olmayan kâr amacı gütmeyen Bir sosyal sorumluluk projesidir. Siteye reklam dahi almadık ve almayacağız.

www.linuxisletimsistemleri.com ; Web sitesinin amacı : 1 

Windows’a para vermeden. Korsan yazılım kullanmadan key serial numarası ile uğraşmadan. Orjinal Güvenli ( Bilgisayar ) ve işletim sistemi kullanmanın mümkün olduğunu anlatmak için kurulmuştur.

www.linuxisletimsistemleri.com ; Web sitesinin amacı : 2

Milli işletim sistemi diye lanse edilen Linux tabanlı ve Linux çekirdeği üzerine yapılandırılan ve KDE masaüstü ile gelen bir işletim sistemimiz vardı. Bende dahi mutlu mesut kullanıyorduk.

Aslında bu işletim sistemi ne milliydi nede biz tasarlamıştık. Bu işletim sistemi Edit edilmiş yani düzenlenmiş derlenmiş bir işletim sistemiydi.

Bu işletim sistemi 2011 yılında sonlandırılmıştı.

Bu işeltim sistemi sonlandırıldığında sanki kıyamet kopmuş sanki Linux sonlandırılmış gibi lanse ediliyordu. Aslında durum böyle değildi. Linux koca bir dünya idi Herkesin zevkine keyfine uygun bir sürü Linux tabanlı işletim sistemi vardı. Bende Mageia işletim sistemini kullanmaya başlamıştım. Uzatmayayım www.linuxisletimsistemleri.com Linux dünaysın da bir sürü seçenek olduğunu anlatmak için kurulmuş bir sosyal sorumluluk projesidir.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir