Gerceği görmek olan olayları anlamak

Gerçeği görmek için bakmak yetmez.
Her bakan gerçeği göremez.
Kelli felle yazarlarımız Almanya’nın Ermeni soykırımı yasasını neden çıkardığını anlayamıyor.
Yine bizim kelli felli yazarlarımız Almanya Ukrayna’yı alayım derken Ukrayna’yı Rusya’ya nasıl kaptırdığını anlayamıyorlar.
Peki neden anlayamıyorlar dedik ya her bakan gerçeği göremez.
Bakıyorsunuz ama gerçeği göremiyorsanız bakış açınızı değiştirmeniz gerekir yani yanlış yere bakıyorsunuz demektir.
Demek istediğim Amerkayı Amerikan başkanının yönettiğini, Almanyayı Almanya şansölyesinin yönettiğini, İngiltere’yi Kraliçenin yönettiğini sanıyorsanız bakarsınız ama gerçeği göremezsiniz ve gerçeği anlayamazsınız.
Amrika’yı İngiltere’yi Almanya’yı ve bir çok ülkeyi illuminati masonlar evanjelistler yani Rothschild ve Rockefeller ve avanesi yönetiyor.
Almanya’da Marshall programı katılmadan Amerika’ya gidip iki yıl oryantasyon eğitimi almadan yani formatlanmadan hiçbir şey olamazsın.
Bunu bilmeden gerçeği göremezsin.
Hani üst akıl üst akıl deyip duruyoruz ya bu üst akıl dediğimiz zevatlar Rothschild ve Rockefeller ve avanesidir.
Bu üst akıl para ile ülke döverler yani bir tokatta Ukrayna’yı Almanya’yı döverler yani bir taşta iki kuş 🙂 .
Doları yükseltirler bazı ülkeleri döverler doları indirirler bazı ülkeleri döverler petrolü yükseltirler bazı ülkeleri döverler petrolü indirirler bazı ülkeleri döverler.
Devrim yapar yönetimleri değiştirirler. Örneğin Arap baharı yapar sivrilen diktatörlerden kurtulurlar. Yükselen Türkiye’nin önünü keserler bir taşta iki kuş demeyi çok isterdim ama adamlar o kadar kuş avladılarki resmen kuş neslini kuruttular 🙂 .
Bi düşünün Arap karnı baharı olmasaydı Suriye ile Kuzey Irak Türkiye ile birleşmişti.
Ama üst akıl öyle bir tokat attıki orta doğu yerle bir ettiler adamlar böyle iş görüyor. Olup biteni anlamak için üst akılı anlamak lazım üst akılı anlamak istersiniz.

Illuminati’yi araştıtırın Illuminati’nin başında 13’ler Meclisi bulunmaktadır. Bu 13’ler Meclisi’nde dünyanın en güçlü aileleri temsil edilmektedir. Peki kimdir bunlar: 1. Astor Ailesi 2. Bundy Ailesi 3. Collins Ailesi 4. DuPont Ailesi 5. Freeman Ailesi 6. Kennedy Ailesi 7.Li Ailesi 8. Onassis Ailesi 9.Reynolds Ailesi 10. Rockefeller Ailesi 11. Rothschild Ailesi 12. Russell Ailesi 13. McDonald Ailesi. Bu 13 aileden en önemlisi Rothschild’dir” Bu aileyi anlayan her şeyi anlar.

Evanjelizm,i araştırın evanjelizm konusunda Oğuz Kaan Kurtoğlu’nu tek geçerim.

Bu araştırmaları yaparken size Rahmetli Aytunç Altındal’ı ve Oğuz Kaan Kurtoğlu’nu ve Ergün Diler,i takip etmenizi tavsiye ederim kitaplarını okuyun internette videoları var izleyin ufkunuz açılaçak baktınızmı gerçeği görürsünüz olan olayları anlarsınız.

Nereden takip edeceksiniz link mi vereyim lan gidin herşeyi döwletten beklemeyin arama motarlarında arayın bulursunuz.

2 Comments

 1. Ziyaretci

  Ya ağa dediğin doğru her ülkenin ve dünyanın derin devleti var hadi araştırdık hadi ögrendik bi şey yapamıyoruzki boş bilgi hatta bilgi kirliliği değil ögrendik ne olaçak ya offf bırak ağa ya

  Reply
 2. babaka

  çok geniş kapsamlı bir yazı beklerken kısa ve özetle anlatılmış bir yazı oldu fakat bu kısa bir kaç bilgi sayesinde çok geniş kapsamlı yazılara ulaştım. yazdıklarını okumadan onceki okuduğum bir sitenin linkini atayim. bilgine bilgi kat kardesim.
  http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/deccalin-sovalyeleri-sunlardir-bir-seytan-iki-hanedan-uc-haham-rothschild-rockefeller-gush-emunim

  Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir