Avrupalılara ne oluyor

Hepimizin bildiği gibi Türkiye yönetim değişikliğine gidiyor.

Yönetim değişikliği yolunda 18 maddelik bir anayasa paket halkın oyuna sunuldu.

16 Nisanda referandumda anayasa paketini oylayacağız. Benim kişisel kanım Anayasa değişikliği % 99.99 EVET oyu ile geçecektir.

EVET ve HAYIR cephesi yurt içinde ve yurt dışında kampanya yapmaya başladılar.

Yurt dışında EVET kampanyası yapılmasına Almanya Hollanda Avusturya başta olmak üzere neredeyse tüm Avrupa ülkeleri  engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar işi bakan tutuklamaya kadar götürdüler hatta bizim hayırcılardan daha ateşli daha etkili hayır kampanyası yapmaya başladılar.

Ne oldu Avrupalılar biliyormusunuz.
İçimizdeki batı aşığı uşakları işi eline yüzüne bulaştırıp başaramayınca emperyalist efendileri bizzat müdahaleye başladılar!

Piyonları işe yaramayınca atlarını fillerini kalelerini oyuna sürdüler olay bu. Almanyanın da Hollandanın da Avusturyanın da canı cehenneme siz fil olur kale olursunuz siz kimsiniz Şahınız gelsin. Biz korkmuyoruzda onlar neden korkuyorlar onu söyleyeyim Avrupanın korkusu bu milletin önü açıldımı neler olacağını çok iyi biliyorlar çünkü Avrupalar bir tek Osmanlının önünde eğildi onların korkusu Türklerin yeniden Osmanlı ruhu ile ayağa kalmasında. Korkunun ecele faydası yok batıl zayi olmaya mahkumdur. Çırpının bakalım…

Şah kimmi Şah İsraili kuran evanjelistler küçücük İsrail den dünyayı yönetmeye çalışan şeytanın uşakları siz gelin gelin çünkü mat olmanıza az kaldı.

http://www.trthaber.com/haber/gundem/hollandada-neler-yasandi-bakan-kayadan-onemli-aciklamalar-303462.html

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir