ALLAH cc bize İslam sancağını boşuna vermemiş

Suudi Arabistan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Libya ve Yemen ve diğer bazı ülkeler Katar ile diplomatik ilişkileri kestiler.

Bu ülkeler katar’a yaptırım (ambargo) uyguluyorlar.

Yaptırım (ambargo) uygulamayı bırakın ülkelerinde sosyal ağlarda Katar’a destek olmak yasak destek olan paylaşımda bulunan vatandaşlarına 10 yıl 15 yıl hapis cezası verilecek açıklamaları gelmekte.

Bu şahit olduğumuz olaylar ALLAH cc neden bize yani Türklere İslam’ın sancağını verdiğini anlamama vesile oldu.

Siz nasıl insansınız siz nasıl Müslümansınız şu birliği İsrail’le karşı yapmadınız İsrail ile ilişkileri kesmediniz. Katar’a uyguladığınız yaptırımları bir gün olsun İsrail’le uygulamadınız.

ABD Donald trump’ın bir emri ile din kardeşinize soydaşınıza yapmadığınızı bırakmadınız Arap halklarını tenzih ederim ama bu köhne yöneticiler ABD’nin köpekliğini yapıyorlar. Hemde ne köpeklik taşması çözülmüş köpek gibi saldırıyorlar.

Bu yaptığınız köpeklik tahtınızın yıkılmasını sadece geciktirir yakındır tahtınız yerle yeksan olacaktır çünkü zulümle abat olunmaz ama merak etmeyin Katar’a sahip çıktığı için kızdığınız Türkiye o zor gününüz geldiğinde sizede sahip çıkacaktır.

Çünkü Dini İslam’ın liderine İslam’ın sancaktarına İslam’ın beynine kılıçına bu yakışır biz bize yakışanı yapıyoruz yapacağız.

Siz size yakışanı yapıyorsunuz köpeklik yapıyorsunuz.

Peki Donald trump’ın amacı neydi Donald trump’ın amacı tamda buydu İslam toplumunu mezhep mezhep ülke ülke bölmek birbirimize düşman etmek.

EEE RTE sen İslam ordusunu İslam Nato sunu kurmaya İslam birliğini kurmaya kalkarsan Donald trump’ın bir hamlede köpeklerine taruman ettirir.

Hata bizim Türk İslam birliğini kurmaya çalışmalıyız daha kolay daha gerçekci olur bence.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir